30 października 2012

Tyski Nocny Rajd Rowerowy na Halloween

W środę 31 października 2012r serwis www.NOLTYCHY.pl serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w jesiennej edycji specjalnej Tyskiego Nocnego Rajdu Rowerowego na Halloween.

Jak zwykle na nocnych rowerzystów czeka sporo atrakcji. Na Tyskim Nocnym Rajdzie Rowerowym na Halloween czekają nagrody dla najlepiej przebranych rowerzystów, których nagrodzimy przy nocnym ognisku.

Dla każdego uczestnika przygotowane zostały specjalne opaski odblaskowe akcji „Lepiej widoczni – widocznie lepsi” prowadzonej przez Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY - opaski te spełniać będą rolę cegiełki na rajdy rowerowe o wartości – 3 zł.


Portal www.NOLTYCHY.pl przygotował również degustację słodkości dla uczestników oraz okolicznościową pieczątkę. Poziom rajdu: dla średnio-zaawansowanych rowerzystów. Trasa rajdu: ok. 15 km. Zbiórka uczestników w środę 31.10.2012r przed godz. 22:30 przy restauracji Mc Donald’s w Tychach (al. Bielska 110). Wyjazd na trasę o godz. 22:30!

Uwaga! Udział w rajdzie na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18-tu tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.

Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze do pogody oraz o oświetleniu roweru! Na rajd należy zaopatrzyć się indywidualnie w kiełbaski oraz napoje.

Organizator: Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY
Kontakt: redakcja@noltychy.pl tel. 605 301 805Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe rozpoczęły się w 2004 roku, od tej pory systematycznie odbywają się przez cały rok w 4 edycjach zimowej, wiosennej, letniej i jesiennej. Każdy rajd jest inny, uczestnicy bawili się już przy gitarze, akordeonie, dyskotece, karaoke, bądź biesiadowali we własnym gronie. Organizatorem i inicjatorem rajdów jest serwis www.NOLTYCHY.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz