Współpraca

Ta wiadomość jest do Ciebie

Mam do Ciebie kilka pytań:
- interesujesz się infrastrukturą rowerową?
- jesteś lokalnym patriotą i sprawa miasta nie jest Ci obojętna?
- zależy Ci by w miasto były wygodnym miejscem do życia?
- rower to dla Ciebie środek transportu i sposób na rekreację?
- potrafisz napisać artykuł lub robić zdjęcie?

Jeśli na powyższe pytania odpowiadasz twierdząco to znaczy, że szukam właśnie Ciebie.

Zostań współtwórcą Rowerowych Gliwice

Zapraszamy do współpracy. Budujemy zespół redakcyjny, który wzmocni Rowerowe Gliwice. Już dziś stanowi ona najpopularniejsze źródło wiedzy na temat infrastruktury rowerowej w Gliwicach. Potrzebne są osoby, które razem ze mną będą zamieszczać najnowsze wiadomości dotyczące gliwickiej infrastruktury rowerowej. Mile widziane także posiadanie aparatu fotograficznego, umiejętność tworzenia grafik komputerowych i tych wszystkich dodatkowych umiejętności, które mogą być nam przydatne w przyszłości.

Bo liczy się pomysł

Masz pomysł na nowy dział? Wiesz jak go zorganizować i prowadzić? Wspólnymi siłami możemy zrobić fajne rzeczy. Im więcej nam będzie tym ciekawsze projekty będziemy mogli realizować.

Rowerowe Gliwice

Rowerowe Gliwice są częścią stowarzyszenia Śląska Inicjatywa Rowerowa i zaistniały w internecie z końcem kwietnia 2009 roku. Celem ŚIR jest poprawa infrastruktury rowerowej w województwie śląskim oraz integracja środowiska rowerowego. Rowerowe Gliwice realizują te cele na gruncie lokalnym.
Cała praca nad Rowerowymi Gliwicami opiera się jak dotąd na barkach jednej osobie. Ważnym jest, aby strona się rozrastała i możliwie jak najczęściej dostarczała czytelnikom wciąż nowych i ciekawych wiadomości.

Kontakt

Chcesz się sprawdzić? Nic prostszego. Napisz na ten e-mail. To do niczego Cię nie zobowiązuje.
W tytule wiadomości napisz: ROWEROWE GLIWICE - WSPÓŁPRACA.